Alves: ütlesin Neymarile, et see on jalgpall (3)

Suvel Barcelona särgi Juventuse vastu vahetanud paremkaitsja Dani Alvest nähti eile pärast Meistrite liiga veerandfinaali lohutamas Barcelona ääreründajat Neymarit, kes ei suutnud oma kaotusepisaraid tagasi hoida.

Eile 0:0 viigiga lõppenud mängus omas Barcelona mitmeid võimalusi, sealhulgas Neymar ise, ent ei suutnud Juventuse väravale erilist ohtu kujutada. Barcelonaga mitu korda Meistrite liiga võitnud, kuid suvel Juventusesse siirdunud paremkaitsja Dani Alves lohutas oma endist tiimikaaslast Neymarit.

"Ma ütlesin talle, et see on jalgpall ning nii lihtsalt ongi," ütles Alves football-italia.comile. "Ma olin talle juba öelnud, et ei taha minna Barcelonaga vastamisi just ühiste mälestuste pärast, kuid sellistes mängudes peab tunded ja emotsioonid kõrvale jätma," lisas Alves.

"Kõik kaitsesid oma klubi au ning värve ja Neymar ei peaks olema kurb. See on kõigest kaotus ja ta peab eluga edasi liikuma," ütles Juventuse paremkaitsja.