Anier lõpetas Taanis hooaja võiduta, Mööl täismänguga (0)

Taani esiliigas sai täna eestlaste hooaeg läbi, kui Karl Mööl lõpetas HB Kögega viiendal kohal ning Hannes Anier Thistediga kolm rida taga pool.

Mööl pääses hooaja viimases mängus võõrsil Esbjergi vastu taas Köge algkoosseisu ja korjas endale 0:0 seisuga lõppenud kohtumises ka 36. minutil kollase kaardi. Kokku esindas Mööl Köget kümnes mängus ja neist kaheksal korral tegi kaasa kõik 90 minutit.

Thistedile ja Anierile sõitsid viimases voorus külla esiliiga meistriks tulnud Vejle, kes lõpetas hooaja ka võiduga. Anier jäi hooaja viimases mängus pingile.

Kui Köge suutis koos Mööliga liigatabelis üles rühkida, siis Anieri saabudes hakkas Thisted hoopis langema. Anier liitus Thistediga märtsis ja sealt peale ei ole klubi suutnud võtta ühtegi võitu. Eestlane sai kirja 6 mängu ja 260 mänguminutit, selle ajaga väravat lüüa ei õnnestunud.