Aubameyang: eesmärk on võita Euroopa liiga (0)

Gaboni koondislane Pierre-Emerick Aubameyang väidab pärast esimest Euroopa liiga kohtumise võitu Poltava Vorskla üle enesekindlalt, et Arsenal on suuteline 2018/19 aastal võidukarika pea kohale tõstma.

Unai Emery hoolealused alustasid esimest poolaega väga domineerivalt, mis kandis ka vilja kui just Aubameyang oli mees, kes 32. minutil viis kodumeeskonna 1:0 juhtima. Teisel poolajal kasvatas Aubameyang oma saldo kahe värava peale ning 74. minutiks juhtis Arsenal juba 4:0. Mängu hilisemas staadiumis suutis Vorskla kaks väravat tagasi lüüa, kuid sellest jäi siiski väheks ning mäng lõppes kodumeeskonna 4:2 võiduga.

Gaboni ründestaar peale mängu reporteritele: "Mul on tõesti hea meel mängida jälle Euroopa liigas ning meie selle aasta eesmärk on kindlasti lõpuni välja minna. Arvan, et me mängisime kuni teise poolaja keskpaigani head jalgpalli, kuid peaksime edaspidi kuni mängu lõpuni olema keskendunud, et mitte lõppe enam käest lasta."

Arsenali järgmine Euroopa liiga kohtumine leiab aset 4. oktoobril, kui ette võetakse reis Asebaidžaani, kus neid võõrustab Karabahh.