Balotellit Meistrite liigas ei näe, Sevilla pääses ehmatusega (0)

Meistrite liiga läheneb suurele stardile: täna kindlustasid koha alagrupiturniiril Napoli, Sevilla, Maribor ja Olympiakos.

Esimesel poolajal otsustati asjad ära Balkanil, kui Maribor läks Hapoel Be'er Sheva vastu varakult juhtima ja lõpuks sellest ühest väravast piisas, et võõrsilvärava reegli alusel edasi minna. Horvaatia sadamalinn Rijeka peab aga leppima Euroopa liigaga, sest Olympiakosele jäädi alla ka kodus.

Õhtu oodatuimas kohtumises naasid Mario Balotelli ja Wesley Sneijder Nice'i päästma, kuid esimene ei suutnud meeskonda kuidagi aidata ja teine on tippvormist kaugel. Avapoolaeg elati kuidagi 0:0 viigiga üle, kuid imet ei juhtunud ja Napoli läks lõpuks oma teed.

Õhtu põnevaim etendus rullus lahti Sevilla leitsakus, kus Basaksehir varakult juhtima läks. See seis viis endiselt edasi Sevilla, kuid Basaksehir oli pea terve mängu ühe värava kaugusel edasipääsust või lisaajast. Veel viimastel minutitel raksatas karistuslöök posti ja Sevilla edenes siiski alagruppidesse.

VIimased viis meeskonda selguvad homme, kui tules on ka Ragnar Klavan ja Liverpool.

Sevilla - Basaksehir 2:2 (0:1), kokkuvõttes 4:3