Barcelona alistas kümnemehelise Valencia (0)

Hispaania kõrgliiga 28. voorus hoidis FC Barcelona 4:2 võiduga Valencia üle oma tiitlilootusi elus.

Eelmisel nädalal tänu kahele nurgalöögist tulnud väravale Deportivo La Corunale kaotanud Barcelona langes ka täna sama reha otsa - nimelt viis 29. minutil Valencia juhtima Eliaquim Mangala täpne pealöök.

35. minutil tulid Luis Suarezi jala läbi tabloole aga viiginumbrid ning veelgi täbaramaks läks külaliste seis 44. minutil. Avavärava autor Mangala teenis punase kaardi ja järgnenud penalti realiseeris Lionel Messi.

Ei kulunud vaid minutitki, kui endine Barcelona mängumees Munir El Haddadi kiirrünnaku lõpetuseks mänguseisu taas viigistas. Kohe teise poolaja alguses viis Messi Barcelona uuesti juhtima, millele mängu lõpus lisandus omakorda endise Valencia palluri Andre Gomesi värav.

Teistes õhtustes mängudes said võidud kirja Celta Vigo ja Sporting Gijon.

Deportivo La Coruna - Celta Vigo 0:1 (0:0)