Barcelona satsid näitasid tugevat võitlusvaimu (0)

La Liga laupäeva kahes esimeses kohtumises tulid rasketest seisudest välja ning teenisid sisuliselt maksimumi Espanyol ja Barcelona.

Hommikuses kohtumises läks Eibar juba avapoolajaks võõrsil Espanyoli vastu 3:0 ette. Teise poolaja keskel õnnestus aga kodumeeskonnal kaks väravat tagasi ning endise Villarreali palluri Leo Baptistao värav teisel lisaminutil päästis neile ka viigipunkti. Kusjuures mõned minutid varem oli Espanyol jäänud Felie Caicedo punase kaardi tõttu vähemuse.

Korralik thriller pakuti ka paar tundi hiljem Valencia ja Barcelona vahelises kohtumises. Lionel Messi avas mänguskoori 22. minutil, kuid võõrustajad pöörasid seisu pea peale teise poolaja alguses, kui täpne oli endine Barcelona pallur Munir El Haddadi ja Rodrigo.

Viimane sõna jäi siiski Barcelonale. Vaid kuus minutit peale Valencia juhtväravat viigistas seisu Luis Suarez ning 94. minutil realiseeris Messi penalti, tõstes Kataloonia hiiu vähemalt ajutiselt liidrikohale.

Espanyol - Eibar 3:3 (0:3)
65. Hernan Perez, 73. Pablo Piatti, 90+2. Leo Baptistao - 23. Sergi Enrich, 27. ov. Diego Reyes, 44. Kike

Eemaldamine: 84. Felipe Caicedo (Espanyol)

Valencia - Barcelona 2:3 (0:1)