Barcelona tüüris omaväravate toel derbivõiduni, Malaga avas trilleris punktiarve (0)

Kui Hispaania superkarikas välja jätta, on Ernesto Valverde jaoks Barcelona-karjääri algus olnud sisuliselt ideaalne. Foto: thefalse9.com

Hispaania kõrgliigas jätkas laupäeva õhtul oma täisedu Barcelona. Eriti austust väärival viisil avas lõpuks punktiarve veel mõned aastad tagasi Meistrite liiga veerandfinaalis mänginud Malaga.

Barcelona murdis oma linnarivaali Girona omaväravate toel. 17. minutil saatis palli võrku uustulnuka ääreründaja Aday, teise poolaja alguses sai samaga hakkama väravavaht Gorka Iraizoz Moreno. 69. minutil sai värava kirja teise tabamuse juures olulist rolli mänginud Luis Suarez.

Oluliselt põnevamalt kulges mäng paar tundi varem. Hooaega viie kaotusega alustanud Malaga oli kodus Athletic Bilbao vastu 81. minutiks vähemuses ja 1:3 kaotusseisus, kuid Paul Baysse ja Diego Rolani väravad tõid neile dramaatilise viigipunkti.

Malaga - Athletic Bilbao 3:3 (1:1)
35., 84. Diego Rolan, 81. Paul Baysse - 4. Aritz Aduriz, 51., 70. Inaki Williams

Eemaldamine: 52. Zdravko Kuzmanovic (Malaga)

Girona - Barcelona 0:3 (0:1)