Barcelona vajab Camp Noul teist imemängu (14)

Meistrite liiga esimeses veerandfinaali avamängus pidasid tulise lahingu Juventus ja Barcelona, millest väljus 3:0 võiduga kodumeeskond.

Juventus alustas mängu tormiliselt ning juba esimestel minutitel sai Gonzalo Higuain karistuslöögiolukorras peaga löögile, kuid löök läks värava keskele. Seitsmendal minutil aga skoor avati, kui Barcelona kehva kaitsemängu kasutas ära Paulo Dybala, kes Juan Cuadrado eeltöö väravaks realiseeris.

Veerand tundi hiljem jõudis kodumeeskond kiirrünnakust juba teise väravani, kui Mario Mandžukici madal sööt karistusalas taas Dybala leidis, kes mänguvahendi suurepärase ühepuutelöögiga ter Stegeni värava ette posti lõi. Andres Iniestal tekkis avapoolajal väga hea võimalus üks tagasi lüüa, kui ta värava all vaba oli ja Lionel Messilt söödu sai, ent väravast mööda lõi.

Teist poolaega alustas aktiivselt Barcelona, kuid peagi tekkis väga hea võimalus kolmas värav lüüa Higuainil, kes karistusalasse üksi jäi. Argentiinlane jäi aga terava nurga alla ning ter Stegen suutis löögi tõrjuda.

Mõned hetked hiljem aga kolmas värav löödi, kui Giorgio Chiellini nurgalöögist tulnud palli peaga postipõrkest väravasse lõi. Barcelonal oli võimalusi ka värav tagasi lüüa, kuid parima võimaluse luhtas Luis Suarez, kes pärast Buffoniga silmitsi sattumist palli napilt väravast mööda lõi.

Teise poolaja keskel põhjustas Barcelona fännidele pahameelt ka mängu peakohtunik, kes penalti andmata jättis, kui Chiellini Neymari pealelöögi karistusalas käega peatas. Lisaks jäeti mõned hetked hiljem selge viga vilistamata Mandžukicile, kellel kollane kaart all oli.

Juventus - FC Barcelona 3:0 (2:0)