Bayern ei suutnud Schalket murda, Köln tõusis viiendaks (0)

Saksamaa Bundesliga 19. vooru laupäevastes mängudes ei suutnud valitsev meister Müncheni Bayern koduväljakul Schalket üle mängida. Suure võidu teenisid Mönchengladbachi Borussia ja Hoffenheim.

Bayerni viis Robert Lewandowski 9. minutil juhtima. Neli minutit hiljem endine Bremeni Werderi ja Wolfsburgi mängumees Naldo viigistas seisu. Üllatuslikult rohkem skoori ei tehtudki ja mäng lõppes viigiliselt.

Mönchengladbachi Borussia pani teisel poolajal Freiburgi paika. Esmalt lõi 72. minutil värava Lars Stindl. Kuue minuti möödudes suurendas eduseisu Raffael ja lõpliku punkti pani teisel üleminutil Patrick Herrmann.

Sarnaselt kulges kohtumine ka Hoffenheimi ja Mainzi vahel. Mark Uth viis kodumeeskonna 5. minutil ette, kuid järgmisi väravaid tuli oodata kuni kohtumise viimaste minutiteni. Hoffenheimi viis 81. minutil 2:0 juhtima Marco Terrazzino ja kaks tabamust lisas veel Adam Szalai.

Ingolstadt jätkab enidselt liigast väljakukkumise kursil.  Berliini Hertha vastu väravat ei suudetud lüüa ja kaotati Genki Haraguchi teise minuti tabamusest.

Kölni meeskond teeb samal ajal edukat hooaega. Täna alistati Anthony Modeste 81. minuti penaltist Wolfsburg ja tõusti sellega tabelis viiendale kohale.

Tänases viimases kohtumises võtavad omavahel mõõtu Dortmundi Borussia ja RB Leipzig.

Bayern München - Schalke 1:1 (1:1)