Bayern alustas liigat võidukalt, aga VAR oli mängu staar (0)

Bundesliga uus hooaeg sai alguse ja Müncheni Bayern jätkas sealt, kus eelmine hooaeg pooleli jätsid, aga VAR andis mängus palju kõneainet.

Bayern alustas mängu kindlalt ja lõi esimese värava 23. minutil, kui Thomas Müller suunas Joshua Kimmichi nurgalöögi peaga väravasse. Selleks hetkeks oli Bayern valdanud palli 73 protsenti. Poolaega läkski Bayern kindla, aga napi 1:0 eduseisuga.

Hoffenheim Bayernile kergelt ei alistunud ja 57. minutil suutis Adam Szalai olla õigel ajal õiges kohas ning virutada palli Manuel Neueri selja taha.

Bayern hakkas iga hinna eest suruma, aga häid võimalusi ei tekkinud. See muutus 78. minutil, kui Harald Nordtveit tegi kastis vea ja kinkis Bayernile penalti. Lewandowski läks penaltit lööma, aga väravavaht Oliver Baumann tegi hea tõrje, mis siiski kukkus Arjen Robbeni jala ette. Bayern 2:1 ees.

Aga Robben alustas oma jooksu liiga vara ja pärast VAR-i sekkumist tühistati Robbeni värav. Lewandowski läks penaltit jälle lööma, aga seekord ei vääratunud.

VAR sekkus juba paar minutit hiljem, kui Bayern sai kolmandat korda palli väravasse, aga VAR otsustas, et Thomas Müller puutus palli käega ja tema värav tühistati.

Bayern sai veel enne mängu lõppu kolma värava kirja, kui Arjen Robben lõi oma 96. Bundesliga värava ja andis mängule otsustava punkti.

Müncheni Bayern - Hoffenheim 3:1 (1:0)
23. Thomas Müller, 79. pen. Robert Lewandowski, 90. Arjen Robben - 57. Adam Szalai