Bayern sai koduse turniiri avamängus Liverpoolilt sauna (3)

Ragnar Klavani koduklubi Liverpool oli Audi Cupi poolfinaalis Bayern Münchenist nii mänguliselt kui ka skooriliselt kindlalt üle ning saab tänu 3:0 võidule mängida homme turniirivõidu nimel.

Allianz Arenal toimuva turniiri avamängus läksid paar tundi varem vastamisi Atletico Madrid ja Napoli. Kuigi Jose Maria Callejon viis itaallased 56. minutil juhtima, siis 72. minutil Fernando Torres viigistas ning üheksa minutit hiljem lõi Luciano Vietto ka Atletico võiduvärava.

Liverpool oli kodumurul pallinud Bayern Müncheni vastu kogu kohtumise vältel parem meeskond. Sadio Mane ja Mohamed Salahi väravad viisid Jürgen Kloppi hoolealused juba esimeseks poolajaks kahe väravaga juhtima ning 83. minutil vormistas Daniel Sturridge efektse tõstega lõppskooriks 3:0. Üks Euroopa tippliigade vigastuste altimaid mängijaid tõmbas aga samas olukorras reielihase ära ning seeõttu on teda ees ootamas järjekordne vigastuspaus. Ragnar Klavan sekkus tänases kohtumises platsile 68. minutil.

Kolmapäeval kell 18.45 kohtuvad kolmanda koha mängus Napoli ja Bayern ning kell 21.30 finaalis Atletico ja Liverpool.

Atletico Madrid - Napoli 2:1 (0:0)