Betsafe: Bayerni ja Reali tänane kohtumine tuleb tasavägine, kuid Bayern teeb sammu finaali suunas

Baltikumi juhtiva spordiennustusportaali Betsafe'i koefitsiendid tänase Meistrite liiga veerandfinaali kohtumisele Müncheni Bayerni ja Real Madridi vahel kindlat favoriiti ei ennusta, küll aga peetakse pisut suuremaks Bayerni võidutõenäosust.

Kuna nii Müncheni Bayerni ja Real Madridi jaoks on kodustes liigades kõik suhtelisest selge, siis saavad meeskonnad keskenduda Meistrite liiga lõppakordidele. Betsafe'i analüütikute sõnul tuleb tänasest vastasseisust üks tasavägiseim poolfinaali kohtumine, sest favoriiti paigas ei ole ning mõlema meeskonna ründepotentsiaal on väga suur.

Veidi parema võidukoefitsiendi on ennustusportaal pannud välja Müncheni Bayernile - Saksa klubi võidukoefitsiendiks on 2,04 ning -tõenäosuseks ligikaudu 49 protsenti. Real Madridi võidukoefitsient on 3,60 ning viigikoefitsiendiks pakub Betsafe 3,95.

Analüütikute hinnangul võib mäng alata pigem ettevaatlikult ning tõenäoliselt ootavad mõlemad meeskonnad vastase eksimusi. Koefitsient sellele, et esimese 30 minuti jooksul ühtegi väravat ei lööda, on võrdlemisi tugev 1,91.

Küll aga ennustab portaal, et kokku lüüakse kohtumises kas kaks või kolm väravat - koefitsiendiks 2,09. Täpse skoori ennustustest peetakse kõige tõenäolisemaks seisu 2:1 või 1:1, koefitsiendid vastavalt 7,45 ja 6,90.

Betsafe'i analüütikute sõnul on vähetõenäoline, et Cristiano Ronaldo ja Robert Lewandowski täna väljakult ilma skoorimata lahkuksid. Lewandowski väravalöögi koefitsient on 1,87, Ronaldol veidi kõrgem 2,07. Kui Lewandowski lööb kaks või enam väravat, korrutab Betsafe sellele panustatud summa 5,5-ga.

Panustamine Meistrite liiga mängudele on avatud Betsafe'i portaalis.