Bologna tõuseb välguna läbi Serie A tabeli (0)

Hooaega kesiselt alustanud Bologna on enda mängumasina käima saanud, kui täna alistati 2:1 SPAL.

Näiliselt oli Bologna kolmas järjestikune võit juba kindel teise poolaja alguses, kui suvel Milani särgi Bologna oma vastu vahetanud Andrea Poli tabamuse ja Bartosz Salamoni omavärava järel 2:0 juhtima mindi. Lõpp läks siiski põnevaks, kui SPAL-i auvärava eest hoolitses 88. minutil Mirco Antenucci.

Samal ajal said võidud kirja ka Adel Taarabti veetud Genoa ja Sampdoria. Crotone - Torino ning Sassuolo - Chievo leppisid oma kohtumised viiki.

Õhtul ootab Serie A-s ees aga tõeline maiuspala, sest tulekul on hooaja esimene Milano derbi.

Bologna - SPAL 2:1 (1:0)