Chelsea võitis napilt linnarivaale (0)

Chelsea suutis põnevas mängus võtta napi võidu Arsenali vastu, aga võit ei tulnud meeskonnale kergelt kätte.

Juba üheksandal minutil läks Chelsea juhtima, kui Marcos Alonso andis ilusa söödu Pedrole, kes kindlalt suunas palli Petr Cechi selja taha paremasse nurka. Chelsea suurendas oma eduseisu 20. minutil, kui Alvaro Morata tegi ebaõnnestunud pealelöögi, aga Cech ei tulnud sellega toime.

Arsenal ei jäänud seejärel passima, vaid otsisid kohe teed mängu tagasi. Henrikh Mkhitaryan lõi 37. minutil värava ja neli minutit hiljem lisas Alex Iwobi veel ühe ja Arsenal oli mängu viigistanud.

Teine poolaeg möödus suhteliselt tasavägiselt, aga paremad võimalused tekkisid ikka Chelseale. Chelsea surus ning lõpuks suutsid nad otsustava värava ära lüüa. 81. minutil andis Eden Hazard ilusa söödu Marcos Alonsole, kes seejärel võimsa löögiga Chelsea juhtima viis.

Alonso löögiga võttis Chelsea napi 3:2 võidu ja hoidis oma edukat algust hooajale. Arsenal omakorda jätkab punktideta ning peatreener Unai Emery peab kiirelt meeskonnale hoo sisse saama.

Chelsea - Arsenal 3:2 (2:2)
9. Pedro, 20. Alvaro Morata, 81. Marcos Alonso - 37. Henrikh Mkhitaryan, 41. Alex Iwobi