Costa väravad murdsid Southamptoni (0)

Inglismaa kõrgliigas peeti teisipäeval maha üks kohtumine, milles Londoni Chelsea alistas kindlalt Southamptoni.

Võõrustajad läksid kohtumist kiirelt juhtima Eden Hazardi viienda minuti väravast, mis oli belglasele tänavuse hooaja 15. tabamuseks Premier League'is. Southampton suutis end siiski mängus hoida, kui 24. minutil endine Chelsea mees Oriol Romeu viigistas seisu. Poolaja lõpuks sai Londoni sinine meeskond taas eduseisu kätte Gary Cahilli peaga löödud väravast.

Teisel poolajal sattus hoogu Diego Costa, kelle väravate läbi ka Chelsea lõpuks võidu ära vormistas. Hispaanlane realiseeris värava ees 53. minutil pealöögist tsenderduse ning 89. minutil sai ta koostöös Hazardi ja Pedroga oma teise ja hooaja 19. tabamuse kirja. Southamptoni lohutuseks suudeti neljandal üleminutil üks värav veel tagasi lüüa, kui samuti endine Chelsea mängija ja 2012. aastal praeguse liiga liidriga Meistrite liiga karikat tõstnud Ryan Bertrand tegi lõppseisuks 2:4 külaliste poolt vaadatuna.