CSKA ja Zenit kasutasid Spartaki libastumist ära (0)

Venemaa kõrgliiga 24. voorus sai tabeliliider Moskva Spartak üllatuskaotuse, Peterburi Zenit ja Moskva CSKA võtsid kindlad võidud.

Vooru avas Moskva CSKA, kes mängis võõrsil Ufaga - pealinlased suutsid Ufa väravaluku avada 65. minutil kui Vitinho skooris. Kui Ufal veel tundus, et on võimalus viigistada ning punkt röövida, siis Fjodor Tšalovi 90. minuti tabamus kindlustas CSKA-le kaheväravalise võidu.

Peterburi Zenit võttis kodus vastu Urali ning pinget oli mängus rohkem kui küllaga - kunagine Tottenhami, praegune Urali mängija Roman Pavlyuchenko võttis 62. minutil punase kaardi, minut varem oli tema tiimikaaslane Eric Bicfalvi saanud teise kollase. Kuid sellega kaardisadu ei piirdunud - kui endine Chelsea paremkaitsja Branislav Ivanovic Zeniti 86. minutil juhtima viis, sai Urali poolkaitsja Roman Jemeljanov teise kollase ning saadeti duši alla. Mänguseisu kindlustas Yohan Mollo, kelle 90. minuti tabamus tõi Zenitile 2:0 võidu.

Moskva Spartakil aga nii hästi ei läinud - Rostovi vastu jäädi juba poolajaks 0:2 kaotusseisu ning 50. minutiks lõi Aleksandr Bukharov mängu teise värava, mis suurendas Rostovi edu juba kolmeväravaliseks. See kaotus lubas Zenitil ja CSKA-l vähendada vahet seitsmepunktiliseks.