CSKA ja Zenit olid võidukad, Krasnodari Euroopa-koht sattus ohtu (0)

Venemaa kõrgliiga 28. voor Moskva CSKA ja Peterburi Zeniti vahelises teise koha heitluses muutusi kaasa ei toonud.

Eelmises voorus tiitli kindlustanud Moskva Spartak sai järjekordse napi võidu. Seekordses voorus alistati Permi Amkar tänu Venemaa koondislase Aleksandr Samedovi tabamusele.

Kaks vooru enne hooaja lõppu teisest kohast ning pääsust Meistrite liigasse kinni hoidev Moskva CSKA oli probleemideta üle Tula Arsenalist. Kaks väravat sai kirja vaid 19-aastane talent Fjodor Tšalov. Armeeklubist jääb punktiga maha 14. kohal olevat Samara Krõlja Sovetovit 3:1 võitnud Peterburi Zenit.

CSKA-d ootavad viimastes voorudes ees Kaasani Rubin ja Mahhatškala Anži, Zenit mängib Krasnodari ja Moskva Lokomotiviga.

Põnevana püsib ka seis viimasena Euroopa liiga 3. eelringi pääseva meeskonna osas. Neljandal kohal asuv Krasnodar edestab Rostovit ja Groznõi Tereki mõlemat vaid ühe punktiga. Kolm meeskonda oleksid isegi ühe pulga peal, kui Krasnodari rootslasest poolkaitsja Viktor Claesson poleks Jekaterinburgi Urali vastu viimasel minutil viigiväravat löönud.

Punktisest edust hoolimata läheb Krasnodaril neljanda koha hoidmisega raskeks. Nagu öeldud, kohtutakse juba kolmapäeval Meistrite liiga koha eest võitleva Zenitiga. Keeruline mäng ootab ees ka Tereki, kes sõidab külla Moskva Spartakile. Rostov kohtub võõrsil Mahhatškala Anžiga.

Moskva CSKA - Tula Arsenal 3:0 (2:0)