Deportivo tõi Barcelona maa peale tagasi (0)

Deportivo La Coruna sepistas Hispaania kõrgliigas tõelise suurüllatuse, kui alistas hiljuti Meistrite liigas sensatsioonilise võidu võtnud Barcelona.

Alles nädala alguses sai Barcelona Meistrite liigas ülisuure 6:1 võidu PSG üle ning tagas pääsu veerandfinaali. Täna lepiti aga koduliigas tabeli alumisse otsa kuuluva Deportivo vastu kaotusega.

Kogu mänguajast vaid 29% palli vallanud Deportivo haaras juhtohjad 40. minutil. Nurgalöögiolukorras ei suutnud Barcelona mängijad palli klaarida ning lõpuks eksis palli püüdmisega väravavaht Marc-Andre ter Stegen, mis tähendas, et Joselu sai mänguvahendi väravasse lajatada.

Luis Suarez lõi teise poolaja algul küll kohe ühe värava tagasi, ent Alejandro Bergantinose pealöök 74. minutil tõi punktid siiski võõrustajatele.

Teises täna peetud mängus sai magusa võidu Athletic Bilbao, kes alistas võõrsil Real Sociedadi 2:0.

Barcelona on tabelis endiselt liider, edestades Real Madridi ühe punktiga, ent pealinnaklubi on pidanud kaks mängu vähem.

Deportivo - Barcelona 2:1 (1:0)