Dortmund jätkab üllatamist: koduväljakul põruti liiga eelviimase vastu (täiendatud) (0)

Saksamaa kõrgliiga 15. voorus pakkus suurülatuse Dortmundi Borussia, kuid seda negatiivses mõttes, sest kirja saadi kaotus tabeli põhjas vaevlevalt Bremeni Werderilt. Müncheni Bayern teenis aga kohustuslikud kolm punkti.

Koduväljakul mäginud Dortmund jäi 26. minutil kaotusseisu, kui värava sai kirja Maximilian Eggestein. Väravamasin Pierre-Emerick Aubameyang suutis viigiseisu majja tuua, kuid Theodor Gebre Selassiel lasti võiduvärav lüüa. Kollaste peatreeneri Peter Boszi jalgealune on nüüd veelgi tulisem, sest turniiritabelis langeti seitsmendaks ja vooru lõppedes võib see koht jääda isegi kaheksandaks.

Müncheni Bayern teenis samal ajal järjekordse võidu, olles vendade Boatengide - Bayerni poolelt Jerome'i ja Eintrachti eest platsil käinud Kevin-Prince'i - vastasseisus Arturo Vidali tabamusest 1:0 üle Frankfurdi Eintrachtist. Suures hädas on valitsev mesiter väravavahtidega, kui postide vahel tuli teiste puurivahtide vigastuste tõttu täna seista Tom Starkel. 36-aastane sakslane teatas eelmise hooaja lõpus küll karjääri lõpetamisest, kuid on tänavu tulnud vastu klubijuhtide palvele taas treeningutel osaleda.

RB Leipzig pidi leppima Mainzi vastu 2:2 viigiga ning Hamburger SV ja Wolfsburgi vahelises mängus keegi väravani ei jõudnudki. Päeva lõpetasid Mönchengladbachi Borussia ja Schalke, kui Christoph Krameri tabamusest ja Jannik Vestergaardi omaväravast mängiti 1:1 viiki.

Dortmundi Borussia - Bremeni Werder 1:2 (0:1)
57. Pierre-Emerick Aubameyang - 26. Maximilian Eggestein, 65. Theodor Gebre Selassie

Frankfurti EIntracht - Müncheni Bayern 0:1 (0:1)