Dortmund põrus, RB Leipzig vähendas veelgi esikohaga vahet (0)

Saksamaa kõrgliigas ei suutnud tabeliliider Dortmundi Borussia võõrsil enamat 2:2 viigist Frankfurti Eintrachti vastu. RB Leipzig oli minimaalse tulemusega üle Stuttgartist ning vähendas esikohaga vahe vaid ühele punktile.

Dortmund alustas Frankfurti vastu suurepäraselt asudes 57. minutiks Nuri Sahini ja Maximilian Philippi tabamustest 2:0 juhtima. Seitse minutit hiljem vähendas penaltipunktilt vahe minimaalseks Sebastien Haller ja Marius Wolf tegi lõppskooriks 2:2.

Samal ajal oli RB Leipzig Marcel Sabitzeri 23. minuti väravast parem liiga uustulnukast Stuttgartist. Võidu said kirja ka Hannover ja Leverkuseni Bayer, kes purustas 5:1 Mönchengladbachi Borussia.

Päeva viimases kohtumises võõrustab Hamburger SV valitsevat meistrit Müncheni Bayernit. Kui külalised suudavad võita vähemalt nelja väravalise vahega, siis langeb Dortmund tabelis teiseks.

Frankfurti Eintracht - Dortmundi Borussia 2:2 (0:1)
64. pen. Sebastine Haller, 68. Marius Wolf - 18. Nuri Sahin, 57. Maximilian Philipp

RB Leipzig - Stuttgart 1:0 (1:0)