Dortmund surus ja surus, aga jäi võõrsil kuivale (0)

Bundesliga teine voor sai alguse Hannoveri ja Dortmundi Borussia omavahelise kohtumisega ning Hannover suutis vaatamata Dortmundi surumisele hoida viiki.

Esimene pool möödus tasavägiselt. Dortmund oli pallivaldamises natuke tugevam ja võimalusi tekkis neil rohkem, aga enamasti püsis pall väljaku keskel. Parima võimaluse sai 41. minutil Marco Reus, kes suutis kastis end vabaks teha ja lõi madalale vasakusse nurka, aga Hannoveri väravaht Michael Esser tegi võrratu tõrje ja hoidis väravat puhtana.

Teine pool jätkas samas tempos. Dortmund sai paremaid võimalusi, aga Hannover püsis kindlana kaitses. Maximilian Philipp sai 61. minutil peaga tsenderduse otsa, aga suunas selle väravast mööda.

Lõpuvile saabudes oli Hannover suutnud pallivaldamises ette jõuda, aga pealelööke väravale oli meeskonnal täpselt null. Parimaks võimaluseks jäi Hannoveril 88. minutil löödud pealelöök, mille ometi blokeeris ära Dortmundi kaitsja.

Dortmund ei suutnud oma võimalusi ära kasutada ja karistuseks jäi 0:0 viik. Kuni homseni läheb meeskond tabelit juhtima, aga suure tõenäosusega kukuvad nad juba peagi sealt alla.