Eesti alustas Rahvuste liigat kaotusega (5)

Eesti rahvuskoondis võõrustas esimeses Rahvuste liiga mängus Kreekat ja kaotas 0:1.

Kõigi aegade esimesed Rahvuste liiga mängud on juba selja taga ja nüüd oli ka Eesti kord lavale astuda - vastaseks tugev Kreeka, kes kaks aastat tagasi lahkus Lillekülast võiduga, kuid aasta tagasi Ateenas meiega viiki leppis. Täna võttis Kreeka taas võidu kaasa, kuigi Eesti andis korraliku lahingu.

Koondis jätkab kolme päeva pärast võõrsil Soome vastu, 11. oktoobril mängitakse põhjanaabritega kodus.

8. septembril kell 21.45 A. Le Coq Arenal

Eesti - Kreeka 0:1 (0:1)
14. Kostas Fortounis

Hoiatused: 45. Karol Mets, 65. Nikita Baranov
Mänguolud: +18, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 5567
Peakohtunik
: Serdar Gözübüyük
Abikohtunikud: Davie Goossens, Charles Schaap
Neljas kohtunik: Jan de Vries (kõik Holland)

Eesti: Mihkel Aksalu, Gert Kams, Nikita Baranov, Madis Vihmann, Karol Mets, Artur Pikk, Artjom Dmitrijev, Konstantin Vassiljev, Henrik Ojamaa (80. Joonas Tamm), Siim Luts (85. Sander Puri), Henri Anier (63. Sergei Zenjov).
Varus: Sergei Lepmets, Matvei Igonen, Joonas Tamm, Marek Kaljumäe, Sander Puri, Ats Purje, Sergei Zenjov, Ilja Antonov, Enar Jääger, Ken Kallaste, Taijo Teniste.

Kreeka: Vassileios Barkas, Konstantinos Manolas, Andreas Bouchalakis (78. Alexandros Tziolis), Konstantinos Fourtounis, Konstantinos Mitroglou (50. Anastasios Bakasetas), Vassileios Torosidis, Dimitrios Kourbelis, Dimitrios Pelkas (90. Efthimios Koulouris), Sokratis Papastathopoulos, Petros Mantalos, Charalambos Lykogiannis.
Varus: Orestis Karnezis, Andreas Gianniotis, Dimitris Kolovetsios, Georgios Tzavellas, Alexandros Tziolis, Lazaros Christodoulopoulos, Zeca Jose Carlos Goncalves-Rodrigues, Efthimios Koulouris, Anastasios Bakasetas, Anastasios Donis, Dimitrios Giannoulis, Marios Oikonomou.

LIVE-ülekanne:

kams   •
tooge teniste sisse, kamsi plönnid ei jõua kuhugi, hetkel kõige teravam olukord see kui ojamaa mängis palli lutsule, ojamaale oleks rohkem palli vaja, kamsilt seda ei tule
asd   •
Natukene naerma ajab, et pannakse platsile Vihmann, kui on võtta E.Jääger?!
A.Dim ka minema platsilt ja Sander puri Ojamaa kõrvale
Soc   •
Kas tõesti on alati vaja teha kõik vahetused!? Justkui see oleks mingi kohustus. Olen arvamusel, et Reim tappis meie mängu ajal mil olime leidnud hea tempo, sünnergia ja tahtmist värav ära lüüa. Viimase 15 minuti jooksul sisuliselt kogu ründeliin väljavahetatud... Puri ei suutnud üldse mängu sisse tulla (ja eks see ei olegi alati lihtne. Ning seda enam, et Luts oli väga aktiivne on näiteks Puri vahetus täiesti küsitav. Samuti ka Ojamaa väljavahetamine).
Pigem   •
Kreeka lihtsalt tappis mängu ära, vahetuste süüks siin midagi küll panna ei saa.
to Pigem   •
kreeka üritas juba teise poolaja alguses mängu tappa, Reim tegi seda kreeka eest.
Kui stuudios räägiti poolajal et palli oleks vaja maast ründeliinile toimetada siis Reim tegi kõik risti vastupidi.