Eesti koondislaste klubide duell Valgevenes: BATE astus sammu poolfinaali suunas (0)

Sergei Mošnikov pole veel oma ametlikku debüüti Minski särgis kirja saanud. Foto: fcminsk.by

Kolmapäeva õhtul madistasid Valgevene karikavõistluste veerandfinaali avakohtumises Eesti koondislaste Sergei Mošnikovi ja Artur Pika koduklubid. Pikema kõrre tõmbas Pika leivaisa Barõssavi BATE.

Mullu Eesti meistritiitli võitnud Mošnikovi värske tööandja FK Minsk võõrustas Valgevene pealinnas BATE-t, kuid mäng sai nende jaoks kohutava alguse. Juba neljandal minutil läksid külalised juhtima. Ülejäänud 86 minuti jooksul kumbki meeskond võrku sahistada ei suutnud ehk Barõssavi mehed said korduskohtumiseks väärtusliku võõrsilvärava ja 1:0 võidu.

Kumbki Eesti mees oma võistkonna koosseisu ei kuulunud. Artur Pikk on juba üle kuu aja vigastatud olnud.

Korduskohtumine peetakse juba sel pühapäeval.