Eesti maavõistlustel kohtuvad noor ja vana Anniste (6)
Pühapäevaseks Eesti maavõistluste seitsmendaks vooruks avaldasid koosseisud Jõgevamaa ja Harjumaa.
2012. aastal alustatud Eesti maavõistlustel on igal aastal vastamisi 15 maakonna ning pealinna Tallinna koondised. Et kõik koondised omavahel kodus-võõrsil printsiibil kohtuda saaksid, vältab turniir 30 aastat.
Harjumaa koondis on kuue aasta järel tabeliliidriks, olles teeninud viis võitu ja ühe viigi ehk 16 punkti. Neilt loodab sel aastal punkte napsata Jõgevamaa, kes on seni kogunud neli punkti ja see annab hetkel 16 meeskonna seas 14. koha.
Enamik Harjumaa mehi tuleb Raasiku Jokerist ja FC Kosest, lisaks ka mängijad FC Kuressaarest, Paide Linnameeskonnast ja Saue JK-st. Jõgevamaa koosseisust võib leida mehi Jõgeva Noorus-96 ja Põltsamaa Spordi ridadest, kuid samuti mängijaid Tallinna klubidest.
Huvitava asjaoluna on Jõgevamaa poolel mängimas 45-kordne internatsionaal Aivar Anniste ja Harjumaad esindamas Paide Linnameeskonna 18-aastane talent Kenert Anniste. Kuigi meeste vanusevahe on 20 aastat, ei ole siiski tegu isa ja pojaga.
Jõgevamaa koosseis:
Pelle Päivil (Imavere SK)
Rauno Pristavka (Jõgeva SK Noorus-96)
Rainer Kalde (Jõgeva SK Noorus-96)
Janar Maiste (Põltsamaa JK Sport)
Kenert Karu (Jõgeva SK Noorus 96)
Aivar Anniste (Viimsi JK)
Jürgen Hiljurand (Jõgeva SK Noorus-96)
Eigo Loorius (Jõgeva SK Noorus-96)
Kristjan Kuldmägi (Jõgeva SK Noorus-96)
Kevin Liblik (Jõgeva SK Noorus-96)
Marcus Mardimäe (Jõgeva SK Noorus-96)
Raul-Martin Sirkas (Jõgeva SK Noorus-96)
Sander Pomjalov (Põltsamaa JK Sport)
Tauno Anvelt (Jõgeva SK Noorus-96)
Magnus Martinson (JK Retro)
Eduard Lehtmets (Jõgeva SK Noorus-96)
Andro Lepp (Jõgeva SK Noorus-96)
Priit Jõeäär (Jõgeva SK Noorus-96)
Mihkel Kukk (Jõgeva SK Noorus-96)
Ivo Lehtmets (Viimsi JK)
Kaarel Põldmaa (Põltsamaa JK Sport)
Riigo Paumets (Ararat FC)
Mikk Kesküla (Põltsamaa JK Sport)
Jaanus Listra (Jõgeva SK Noorus-96)
Sander Tõnissoo (Põltsamaa JK Sport)
Mairo Tikerberi (Jõgeva SK Noorus-96)
Margo Parkala (Tallinna FC Ararat TTÜ)
Targo Parkala (Tallinna FC Ararat TTÜ)
Stenver Kleimann-Leimann (Jõgeva SK Noorus-96)
Lauru-Robert Indus (Jõgeva SK Noorus-96)
Germo Ottender (Põltsamaa JK Sport)
Treenerid: Ivo Lehtmets, Igor Orlov ja Silvar Luht
Harjumaa koosseis:
Georg Koppel (Raasiku FC Joker)
Markko Kudu (Raasiku FC Joker)
Rando Randjõe (Raasiku FC Joker)
Rauno Reiman (Raasiku FC Joker)
Riido Reiman (Raasiku FC Joker)
Ergo Teino (Raasiku FC Joker)
Ervo Vaatmann (Raasiku FC Joker)
Pelle Pohlak (FC Kose)
Sander Mölder (FC Kose)
Sven Tomson (FC Kose)
Sten Tomson (FC Kose)
Markos Leppik (FC Kose)
Martin Viiklaid (FC Kose)
Kaivar Kull (FC Kose)
Georg Ander Sild (FC Kuressaare)
Kenert Anniste (Paide Linnameeskond)
Kaspar Kotter (Saue JK)
Treener: Pelle Pohlak
Eesti maavõistlused 2018 pühapäeval, 3. juunil:
16.00 Jõgevamaa - Harjumaa, Vaimastvere Arena
16.00 Hiiumaa - Valgamaa, Kärdla linnastaadion
16.00 Ida-Virumaa - Tallinn, Narva Kreenholmi staadion (otseülekanne: Tallinna TV)
16.00 Saaremaa - Pärnumaa, Kuressaare linnastaadion
16.00 Järvamaa - Võrumaa, Paide linnastaadion
16.00 Tartumaa - Lääne-Virumaa, Tartu Sepa kunstmurustaadion
16.00 Põlvamaa - Läänemaa, Tilsi staadion
19.00 Viljandimaa - Raplamaa, Viljandi linnastaadion (otseülekanne: Soccernet.ee)