Eesti meeste klubid said Lätis viigi (0)

Täna jooksid Läti kõrgliigas väljakule nii Kevin Kauberi kui Bogdan Vaštšuki koduklubid ja mõlemad leppisid oma kohtumise viiki.

Kevin Kauber ja Jelgava käisid külas Metta/LU-l ja see kohtumine lõppes väravateta. Endine Levadia ründaja sekkus vahetusest mängu 85. minutil ning teenis kaks minutit hiljem ka hoiatuskaardi.

Vaštšuk ning Riga FC kohtus linnarivaali Riia FS-ga ning mäng jäi 1:1 viiki. Vaštšuk tegi kaasa täismängu.

Läti liiga tabelis on Riga FC kaheksa meeskonna konkurentsis 24 punktiga neljandal kohal, mängu vähem pidanud Jelgava on 18 punktiga kuues.