Esikolmiku duellis tegi Zenit kuue minutiga kõik selgeks (0)

Venemaa kõrgliiga 11. vooru keskses mängus võõrustas kolmandal kohal asuv Krasnodar tabeli liidrit, kaotuseta püsivat Peteburi Zenitit, ent hoolimata koduste seinte toetusest vanduti kindlalt alla.

Võimsalt liigat alustanud Zenit läks Krasnodari vastu pooltunni järel juhtima, kui standardolukorras tsenderdati pall kenasti poolkaitsja Aleksandr Jerokhini pea peale ning venelane ei eksinud, viies Zeniti juhtima.

Kõigest kuus minutit hiljem tuli samalt äärelt tsenderdus, kus avavärava eeltöö tehti ning jälle oldi peaga täpsed - seekord sai Dmitri Poloz peaga marutäpselt suunata ning tahanurka maandunud pall oli Krasnodari puurivahile Stanislav Kritsjukile liiga suureks pähkliks.

Zenit tüüris mängu kenasti lõpuni ka järjekordsed kolm punkti lisati Peterburi klubile tabelisse, mis viib nad kuue punkti kaugusele Krasnodarist. Lokomotiv oli Rostovi vastu juba viigiga leppimas, kui viimasel minutil suutis Portugali Euroopa meistriks löönud Eder napsata magusa 1:0 võidu, tõustes tabelis teiseks.

Moskva Dünamo - Moskva CSKA 0:0 (0:0)

Moskva Spartak - Anži 2:2 (1:0)
14. pen. Luiz Adriano, 90. Lorenzo Melgarejo - 74. Miral Samardzic, 78. Adlan Katsajov

Ural - Tosno 3:1 (2:0)
5. pen. Giorgi Chanturia, 9. Aleksei Jevsejev, 55. pen. Eric Bicfalvi - 85. Nikola Trujic

Eemaldamine: 90. Reziuan Mirzov (Tosno)

Rostov - Moskva Lokomotiv 0:1 (0:0)