Flora haaras tänu postipõrkega väravatele teisel poolajal võidu (0)

Tallinna Flora alistas Premium liiga 23. vooru viimases kohtumises Tallinna Kalevi 3:1. Kõik väravad sündisid teisel poolajal, neist kaks löödi postipõrkega.

Kaks mängijat kuulusid esmakordselt Premium liigas Kalevi põhikoosseisu: noor Kameruni kaitsja Steve Kingue ja endine Flora ründaja Hannes Anier.

Avapoolajal oli mäng võrdne. Parim võimalus tekkis ilmselt Anieril, kes mängis oma ründepartneri Kevin Rääbisega seina ning tulistas lähedalt üle.

Flora poolelt sai Madis Vihmann kahe Zakaria Beglarišvili korneri järel peaga suunata, kuid esimeses olukorras lõi Ioan Jakovlev palli väravajoonelt minema ning teine pealöök lendas üle.

Teist poolaega läks Flora mängima agressiivsemalt ning Mark Anders Lepik lõi viieminutilise vahega kaks väravat. Esmalt sai ta Rauno Allikult tsenderduse ning saatis kauni peapalli postipõrkega võrku. Seejärel sai ta Vihmannilt ette pika palli, mille Kaspar Laur üle oma pea lasi, ning realiseeris kindlalt üks-üks olukorra.

Kalev ei olnud veel alla andnud. Teise poolaja keskel leidis Ioan Jakovlev sööduga Rääbise, kelle lähilöök Mait Toomi külje alt väravasse lipsas. Imelises hoos Rääbis on nüüd skoorinud seitsmes järjestikuses kohtumises (viies järjestikuses liigamängus).

Ilusa punkti pani mängule Beglarišvili karistuslöök 88. minutil. Grusiin keerutas üliterava nurga alt palli tagumise posti põrkega võrku.

Mängu parim - Mark Anders Lepik

Esimesel poolajal jättis Lepik ühe võimaluse kasutamata, kuid teisel poolajal lõi ta mängu kaks kõige tähtsamat väravat. Tema söödu järel veeres Frank Liivaku löök napilt mööda.