Flora läks Anieri kübaratriki toel kindlalt järgmisesse ringi (1)

Hannes Anier lõi täna kübaratriki. Foto: Soccernet.ee

Täna peeti Tartus Evald Tipneri karikavõistluste viimane 1/32-finaal, kus Tallinna Flora alistas Hannes Anieri kübaratriki toel Tartu Tammeka U21 võistkonna koguni 7:0.

132 pealtvaataja ees peetud mängus püsis 0:0 skoor ligi pool tundi, kuniks täna äärepoolkaitses mänginud Joseph Saliste võrku sahistas. Poolajaks tegi suve hakul vigastuspausilt naasnud Hannes Anier seisuks juba 3:0, millega sai mängu saatus otsustatud.

Teisel poolajal skoorisid Erik Sorga, Roman Sobtšenko, Kevin Aloe ning viimaks ka taas Anier, kes 86. minutil oma kübaratriki ja Flora 7:0 võidu vormistas. 1/16-finaalis kohtutakse 8. augustil võõrsil Narva Unitediga.