Tallinna FC Flora naiskond on koduse vutimaastiku jõuvahekorrad ümber pööranud - eile õhtul võeti juba selle aasta kolmas võit senise valitseja Pärnu JK üle ning sellega tagati omale pääs karikafinaali.

Eelnevalt superkarikas penaltiseeria järel Pärnu alistanud ja nädalavahetusel üle aastate pärnakatele esimese liigakaotuse põhjustanud Flora haaras eilses karika poolfinaalis kodusel Sportland Arenal 147 pealtvaataja ees juhtohjad 31. minutil. Rohevalgete minimaalne eduseis püsis 85. minutini, mil Lisette Tammik lõi enda ja Flora teise värava.

2:0 skooriga mäng ka lõppes. Seega tiitlikaitsja Pärnu jaoks sai karikahooaeg lõpu, finaalis kohtub Flora naiskond Tartu SK 10 Premiumiga.

Tallinna FC Flora - Pärnu JK 2:0 (1:0)