Goretzka supervormi jätk ja Austria koondislase efektiivne mäng lõpetasid Schalke võidupõua (0)

Saksamaa kõrgliiga üheksanda vooru avamängus alistas Schalke võõrsil Mainzi 2:0. Mõlemal poolajal löödi üks värav.

Tänavu Saksamaa koondises kanda kinnitanud Leon Goretzka oli Bundesligas kolmandat vooru järjest täpne, kui Guido Burstalleri söödu järel vormistas 22-aastane poolkaitsja ilusa tõstega juhtvärava.

74. minutil sai lisaks resultatiivsele söödule värava kirja Austria koondislane Burgstaller. Tegu oli Gelsenkircheni meeskonna kaheksanda standardolukorra järel löödud väravaga, mis on Bundesliga tänavuse hooaja parim tulemus.

Igati teenitud kolm punkti tõstsid kolmemängulise võiduta seeria lõpetanud Schalke ajutiselt neljandaks, Mainzi positsiooniks on 11.

Schalke - Mainz 2:0 (1:0)