Heas hoos Bremen üllatas RB Leipzigi, Modeste'i kübaratrikk tõi Kölnile võidulisa (0)

Saksamaa Bundesligas said täna võidupunktid kirja Wolfsburg, Köln ja Bremeni Werder. Peatreenerit vahetanud Leverkuseni Bayer ei saanud taas võidurõõmu maitsta, kui seekord alistuti Hoffenheimile.

Suurepärast hoogu näitava Bremeni Werderi viimane kaotus pärineb veebruari algusest, kui jäädi alla Mönchengladbachi Borussiale. Viimastes voorudes on võidetud Mainzi, Wolfsburgi, Darmstadti ja tehtud viik Leverkuseni Bayeriga.

Tänases mängus ei jäetud Leipzigi meeskonnale mingit varianti. 59. minutiks oli Zlatko Junuzovici ja Florian Grillitchi väravatest seis 2:0 ning kolmanda tabamuse sai normaalaja viimasel minutil oma nimele Florian Kainz.

Väravaterohkes mängus alistas Köln koduväljakul Berliini Hertha meeskonna. Kolm tabamust sai oma nimele Anthony Modeste ning ühe Yuya Osako. Hertha poolelt vastas väravaga Vedad Ibisevic ja John Brooks.

Minimaalsed 1:0 võidud teenisid Wolfsburg ja Hoffenheim. Mario Gomezi poolaja viimastel hetkedel löödud värav aitas Wolfsburgil alistada Darmstadti ning Sandro Wagneri 62. minuti tabamus kinkis hooaja 12 kaotuse Leverkuseni Bayerile.

Viigiga leppisid omavahel Augsburg ja Freiburg. Selles mängus löödi pallid võrku ära esimesel poolajal, autoriteks Konstantinos Stafylidis ja Florian Niederlechner.

Tänases viimases vastasseisus tegid omavahel 0:0 viigi Frankfurdi Eintracht ja Hamburger SV.

Wolfsburg - Darmstadt 1:0 (1:0)