Hellas Verona tegi vanameistri Pazzini toel imelise tagasituleku, Napoli purjetab Scudetto suunas (Kümnemeheline Milan hävis kodus) (1)

Itaalia kõrgliigas teenisid kindla võidu Napoli ja Lazio. Torino meeskonna vastu 0:2 kaotusseisus olnud Hellas Verona pakkus viimastel minutitel uskumatu etenduse, kui suutis välja võidelda viigipunkti.

Napolile ei valmistanud mingit probleemi võtta Cagliari vastu kohustuslikud kolm punkti. Marek Hamšiku ja Dries Mertensi väravate toel oli poolajaks seis juba 2:0 ning Kalidou Koulibaly tabamus tegi lõppskooriks 3:0.

Seitsme vooruga vaid võite tunnistanud Napoli on kindlalt liidripositsioonil. Juventusel on täna võimalik see koht röövida, kui Atalanta meeskonda võidetakse vähemalt 6:0 ja sellega edestatakse Napolit tänu paremale väravate vahele.

Korraliku tulevärgi pakkus Lazio, kui oldi koguni 6:1 üle Sassuolost. Luis Alberto ja Marco Parolo said kumbki kaks väravat oma nimele.

Raske võidu teenis Milano Inter, olles Marcelo Brozovici abil 2:1 parem liiga uustulnukast Beneventost.

Torino ja Hellas Verona jääb viimaste poolehoidjatele pikaks ajaks meelde. Võõrustajad haarasid Iago Falque ja M'Baye Niangi väravate abil poolajaks 2:0 eduseisu ning paistis, et sama skooriga ka kohtumine lõppeb.

89. minutil suutis aga Juvenusest laenul olev 17-aastane Moise Kean kaotusseisu vähendada ja esimesel üleminutil tõi endine Itaalia koondislane Giampaolo Pazzini tabloole 2:2 numbrid. Ülimalt närviliseks kujunenud kohtumise lõppfaasis teenis Verona poolelt 97. minutil veel punase kaardi Bruno Zuculini, kuid vähemusse jäämine lõppskoori enam kuidagi ei mõjutanud.

Roma meeskond teenis väga tähtsa võidu, alistades oma lähikonkurendi AC Milani. Edin Džeko ja Alessandro Florenzi tegid 77. minutiks seisuks 2:0 ja kuigi Milani poolelt teenis Hakan Calhanoglu veel punase kaardi, suutsid võõrustajad suuremast häbist pääseda.

Napoli - Cagliari 3:0 (2:0)