Hindrimäe meenutas: superkarikafinaal hilines, kuna murdsin võtme ära (0)

Tallinna Flora naiskonna kaitsja Ragne Hindrimäe (21) meenutas 2014. aasta superkarikafinaali, mis tema naljaka õnnetuse tõttu veerand tundi hilines.

"Peale soojendust riietusruumi tagasi minnes suutsin oma nõrgema käega riietusruumi võtme ära murda nii, et uks oli lukus, pool võtit oli lukuaugus ja meil ei õnnestunud mitte kuidagi riietusruumi saada. Paarkümmend minutit hiljem leiti tagumise ukse võti, mis meid lõpuks riietusruumi aitas. Mängu algus viibis umbes 15 minutit, kuna meie vormid olid riietusruumis ja väljakule minna ei saanud. Mängijad olid kõik rahulolematud, kuna mängueelsed rituaalid jäid seetõttu tegemata. Kuid kui lõpuks väljakule saime, tegime võistkondlikult väga hea mängu, ei mäletagi teist nii ühtset ja kokkuhoidvat tiimimängu meie poolt," sõnas Hindrimäe Flora naiskonna Facebooki lehele.

Riietusruumi võtme murdmine ei jäänud tema päeva ainsaks äparduseks. Kuna Pärnu JK vastu mängitud superkarikafinaali normaal- ja lisaaja järel oli seis 1:1, läks tarvis penaltiseeriat.

"Mina olin esimene lööja ja lõin otse väravavahile kätte. Selline lõpp nii pikale päevale. Kas see just "parim" mälestus on, kindlasti mitte, kuid vaieldamatult üks meeldejäävamaid mänge minu klubikarjääris," ütles Hindrimäe.

Pärnu võitis penaltiseeria 3:0.