Hooaja esimene punane ei vääranud Barcelona rekordimarssi (1)

Barcelona jäi sel hooajal esimest korda koduliigas vähemusse, kuid seegi ei takistanud neil Celta Vigoga 2:2 viiki leppimast. 33. järjestikune kaotuseta mäng on ka Hispaania kõrgliiga ühe hooaja rekord.

Ousmane Dembele esimene värav La Ligas viis Barcelona 36. minutil ette, kuid pausile siiski eduseisus ei mindud, sest vahetult enne poolaega suutsid võõrustajad viigi tabloole tuua.

Barcelona poolt said täna puhkust nii Lionel Messi kui Luis Suarez, kuid argentiinlane pidi viimaseks pooleks tunniks ikkagi sekkuma ja tema väljakul olles läks Barcelona uuesti juhtima, kuigi Messi ise jäi täna nullile. Seitse minutit hiljem kallistas Sergi Roberto aga Iago Aspase pikali ja jättis Barcelona vähemusse.

Penaltit Aspas sellest olukorrast ei saanud, küll aga lõi hispaanlane hiljem oma 20. liigavärava sel hooajal. Ühest küljest oli tegu Marc-Andre ter Stegeni eksimusega, kuid videokorduste põhjal võib üsna kindlalt väita, et Aspas kasutas värava löömiseks ka kätt.

Barcelona vankumatu seeria sellest siiski löödud ei saanud - viik ei ole küll võit, kuid kaotust õnnestus vältida. Kui Atletico vähempeetud mängu võidab, on vahe üheksa punkti.

Celta de Vigo - Barcelona 2:2 (1:1)