Icardi supermäng viis Interi Juventusest mööda (0)

Mauro Icardi. Foto: Interi Twitter
Milano Inter teenis oma hooaja kümnenda võidu, kui koduväljakul alistati Atalanta meeskond ja tõusti tabelis Napoli järel teisele kohale.

Lähirivaal ja valitsev meister Torino Juventus kaotas täna väärtuslikke punkte, jäädes 2:3 alla Sampdoriale. See andis võimaluse Interile neist mööduda ja Luciano Spalletti hoolealused kasutasid edukalt selle ära.

Kuigi poolajaks väravaid ei löödud, avas Inter skoori 51. minutil, autoriks Mauro Icardi. Argentiinlane oli täpne ka kaheksa minutit hiljem ja 2:0 jäigi lõpptulemuseks. 24-aastane ründeäss on nüüd hooaja peale 13 väravat löönud, edestades ühe tabamusega Paulo Dybalat ja jäädes kahega maha Ciro Immobilest.

Interi kõrval jätkab seni kaotuseta tabeliliider Napoli, kellel kirjas 35 punkti. Kuna AS Romal on üks mäng - kohtumine Sampdoriaga - varuks, siis teoreetiliselt suudaksid nemad Interi teiselt kohalt kolmandaks tõugata sobiva väravate vahe korral.

Esmaspäeva õhtul lähevad vooru viimases mängus vastamisi Hellas Verona ja Bologna.