Infonet alistas Kalju penaltiseerias, Kuressaare sai üllatuskaotuse (1)

Evald Tipneri karikavõistluste suures veerandfinaalis läksid vastamisi Nõmme Kalju ja FC Infonet. Põnevast mängus väljus penaltiseeria abil võitjana Infonet. Teises kolmapäevases veerandfinaalis sai Esiliigasse kuuluv FC Kuressaare üllatuskaotuse II liigas mängivalt Narva Unitedilt.

Kuigi United läks koduväljakul mängu ka juhtima, siis Kuressaare suutis esmalt kehvast seisust välja tulla. Ometi lõi Narva teisel poolajal ikkagi veel kaks palli saarlaste võrku, võttes 3:1 võiduga pääsu poolfinaali.

Homme toimuvas poolfinaalide loosimises on võistlustules Infonet, Narva United, Paide Linnameeskond ja Tartu Tammeka.

Protokollid:

12. aprillil kell 19.00 Narva Fama staadionil

Narva United FC - FC Kuressaare 3:1 (1:1)
24. Ivan Seleznjov, 71. Vitali Andrejev, 87. Kirill Novikov - 45. Maarek Suursaar

Hoiatused: 31. Dmitri Šelehhov, 85. Andrei Gornev - 66. Reivo Vinter, 85. Mikk Rajaver
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Igor Kübarsepp, Dmitri Vinogradov
Neljas kohtunik: Roman Treial

Narva: Vitali Andrejev, Pavel Aleksejev, Kirill Novikov (90+2. Jakov Ljauman), Aleksandr Gorbunov, Ivan Seleznjov, Dmitri Šelehhov, Andrei Gornev, Aleksandr Tarassenkov (46. Dmõtro Kalininski), Andrei Bolonenkov, Nikolai Kotljarov (78. Renat Osmanov), Roman Vedehhov.
Varus: Artem Petrunin, Jakov Ljauman, Renat Osmanov, Kirill Eder, Artur Piirak, Dmõtro Kalininski, Oleg Uljev.

Kuressaare: Roland Kütt, Reivo Vinter (74. Sander Viira), Elari Valmas, Mario Pruul, Urmas Rajaver, Märten Opp, Amor Luup, Sander Laht, Mario Stern (82. Tõnis Koppel), Pelle Pohlak (55. Mikk Rajaver), Maarek Suursaar.
Varus: Mikk Rajaver, Tõnis Koppel, Sander Viira.

12. aprillil kell 18.00 Hiiu kunstmurustaadionil

Nõmme Kalju FC - FCI Tallinn 1:1 (0:0; 0:0; 0:0) - penaltiseeria võitis FCI Tallinn tulemusega 3:5
71. Deniss Tjapkin - 88. Vladimir Voskoboinikov

Hoiatused: 4. Igor Subbotin, 90+5. Karl Mööl - 54. Dmitri Kruglov, 64.  Aleksandr Dmitrijev, 95. Vladimir Voskoboinikov, 110. Kirill Nesterov, 120. Ofosu Appiah
Mänguolud:  +7, pilves nõrga tuulega ilm, kunstmuru heas seisukorras