Infonet sai Paidest vajalikud punktid raskustega kätte (+ galerii!) (0)

Kuigi FCI Tallinn ei domineerinud Premium liiga 26. voorus Paide Linnameeskonna vastu oodatud viisil, aitasid võõrustajate probleemid ja mõned ilusad hetked Infonetil kolm punkti kaasa võtta.

Paide jaoks hakkas kõik kiiva kiskuma juba enne avavilet, kui Nikita Novopašin pidi lihasevalu tõttu kõrvale astuma ja Sören Kaldma ootamatult algüheteistkümnesse läks. Magnar Vainumäe mäng kestis aga kümmekond minutit, siis sai vigastus ka temast võitu.

Selleks ajaks olid võõrustajad juba 0:1 kaotusseisus, kui Jevgeni Harini suurepärase söödu realiseeris Albert Prosa. Esimestest minutitest domineerinud Infonetile tuli värav mängu loogilise jätkuna, nii Prosa, Harin kui Kirill Nesterov olid varemgi Magnus Karofeldi närvirakke kõditanud.

Õige pea lisati ka teine, kui Aleksandr Volodin kaugelt-kaugelt Karofeldi alumisse nurka hirmsa paugu virutas, aga jägnenud rünnakust sai Paide lootuse tagasi - Matvei Igonen põrkus Aleksandr Kulinitšiga ja Ander Ott Valge tõstis palli üle pealinna meeste väravasse.

Vahepeal läks mäng juba Paide kätte, kuid kohtumise neljas ei olnud viigivärav - nurgalöögi järel leidis Prosa vanameister Andrei Kalimullini, kes väikese kannakõksuga Karofeldi üle mängis.

Nagu tiheda graafiku puhul tavaks saanud, vajus mäng teisel poolajal veidi ära ja pigem oli domineerivamaks pooleks taas Paide - et nemad aga väravat tagasi lüüa ei suutnud, ei vajanud ka Infoneti lisa ja 3:1 skooriga lõpuni triiviti.

Mängu parim - Albert Prosa

Esimese poolajaga värav ja sööt kirjas, läks Infoneti esiründaja puhkama - teine 45 minutit oli pigem päeva õhtusse veeretamine. Tegi piisavalt, et võit kindlustada, kui meeskond kohati isegi lohakalt mängis.

21. augustil kell 18.30 Paide linnastaadionil (Kooli 1, Paide)

Paide Linnameeskond - FCI Tallinn 1:3 (1:3)
18. Ander Ott Valge - 12. Albert Prosa, 17. Aleksandr Volodin, 36. Andrei Kalimullin

Väravasöödud: 18. Sander Sinilaid - 12. Jevgeni Harin, 17. x, 36. Albert Prosa