Inglismaa kõrgliigahooaeg algas vägeva lahinguga (0)

Premier League'i uus hooaeg algas Emiratesil Arsenali 4:3 võiduga tunamulluse meistri Leicesteri üle.

Mäng sai Arsenali ja suvise täienduse Alexandre Lacazette'i jaoks unelmate alguse, kui prantslane juba teisel minutil oma uue meeskonna juhtima viis. Möödus aga paar minutit ja Shinji Okazaki seadis jalule viigi.

Avapoolaja keskel keeras kella tagasi Leicesteri kangelane Jamie Vardy, kuid poolajaks taastas Danny Welbeck viigiseisu. Vardy viis külalised seepeale uuesti ette, kuid viimane sõna jäi kodumeeskonnale.

Kangelasteks kerkisid pingilt tõusnud Aaron Ramsey ja Olivier Giroud, kes paari minuti sees Granit Xhaka söödud realiseerisid ja 2:3 kaotusseisu 4:3 võiduks pöörasid. Kui mullu alustas Arsenal hooaega 3:4 kaotusega Liverpoolile, siis sel korral võiduga Leicesteri üle - ja vähemalt homseni kerkiti tabeli liidriks.

Arsenal - Leicester 4:3 (2:2)
2. Alexandre Lacazette, 45+2. Danny Welbeck , 83. Aaron Ramsey, 85. Olivier Giroud - 5. Shinji Okazaki, 29., 56. Jamie Vardy