Inglismaal said kaks giganti suure võidu, Unitedil läks veidi raskemalt (0)

Inglismaa kõrgliigas hoidsid esikolmiku meeskonnad taas oma värava puhtana ning kindlustasid rünnakul endale kolm punkti. Liiga suurimad väravakütid olid täpsed ka täna.

Crystal Palace ei suutnud oodatult punkti- ega väravaarvet avada ka Roy Hodgsoni teises mängus meeskonna juhendajana. Manchester Cityl läks väravaluku murdmisega aega küll 44 minutit, aga teisel poolajal mindi oma teed ja saadi purustav 5:0 võit. Ainsana sai kaks väravat kirja Raheem Sterling.

Oma võimsat Inglismaa-karjääri algust jätkab Alvaro Morata, kelle kübaratriki toel purustas Chelsea 4:0 Stoke'i. Värava sai kirja ka teine hispaanlasest ründaja Pedro.

Manchester Unitedi eest sai järjekordse värava kirja Romelu Lukaku ning Jose Mourinho hoolealustele sellest Southamptoni vastu võiduks ka piisas. Teisel poolajal omasid võõrustajad küll täielikku mängulist initsiatiivi, kuid liiga heade võimalusteni nad siiski ei jõudnud. Mängu lisaminutitel saatis peakohtunik platsi kõrvalt minena Mourinho.

Väljalangemistsoonis paiknenud meeskondade duellis sai hooaja teise võidu Everton, kelle päästis Bournemouthi vastu kaotusest Baye Oumar Niasse kaks kiiret väravat.

Watfordile tõi Swansea vastu 2:1 võidu 20-aastase brasiiliase Richarlisoni 90. minuti värav, mis tõstis nad tabelis viiendaks. Burnley ja Huddersfieldi mängus väravaid ei löödud.

Burnley - Huddersfield 0:0 (0:0)

Everton - Bournemouth 2:1 (0:0)