Inter tegi kaotustele lõpu (1)

Milano Inter suutis end Serie A's pärast kaht kõikide sarjade peale järjestikust kaotust koguda, alistades Empoli skooriga 2:0.

Kodus mänginud Inter alustas missioonitundega, minnes juhtima 13. minutil, kui palli suunas väravajoonelt rinnaga võrku Eder Martins. 54. minutil kasvatas Interi edu Antonio Candreva, kellel oli au saata pall raamide vahele Martinsi kaunist välisküljetsenderdusest. Empoli ei suutnud omalt poolt Interit kannast pureda ning nii jäi võit Milano võistkonnale.

Kummalise lahingu pidasid maha aga Torino ja liigatabeli punane latern Pescara. Kuni teise poolaja keskpaigani võimutses väljakul täielikult Torino võistkond, minnes 61. minutiks koguni 5:0 juhtima.

Seejärel sai aga järjepanu liigas kaotusi tunnistanud Pescaral villand, kõmmutades alates 73. minutist omakorda kolm väravat. Siiski võtsid antud viimased kolm kolli pigem auväravate rolli, kuna Pescaral viigisadamasse jõuda ei õnnestunud.

Tabeli teisel kohal jätkab aga Roma, kes alistas Radja Nainggolani ning Edin Džeko väravatest eelviimase Crotone.

Crotone - Roma 0:2 (0:1)