Ka Saksamaa ja Tšiili leppisid 1:1 viigiga (0)

Sarnaselt B-alagrupi esimesele mängule tegid ka Saksamaa ja Tšiili Maailmajagude karikaturniiri alaguppide oodatuimas kohtumises 1:1 viigi.

Kohtumine sai Kaasanis tormilise alguse ning juba kuuendal minutil kasutas Arsenali staar Alexis Sanchez ära oma klubikaaslase Shkodran Mustafi valesöödu ning viis Tšiili juhtima. Avamängus kerge vigastuse tõttu vahetusest sekkunud Sanchez kerkis ühtlasi Tšiili koondise läbi aegade suurimaks väravalööjaks.

20. minutil oli Eduardo Vargasel suurepärane võimalus eduseisu suurendada, kuid tema pommlöök karistusala tagant läks latti.

Vaikselt tuli mängu sisse ka Saksamaa ning enne poolaja lõppu jõuti ka viigiväravani. Ilusa rünnaku lõpetuseks andis Jonas Hector madala söödu värava ette ja Mönchengladbachi 28-aastane ründaja Lars Stindl vormistas seal oma turniiri teise värava.

Poolaja lõpus tõrjus Marc-Andre Ter Stegen veel Sanchezi ürituse. Sama mees oli teisel poolajal lähedal karistuslöögist skoorimisele, kuid endine Barcelona ääreründaja saatis palli napilt üle. Kohtumises mitte ühtegi vahetust teinud Saksamaa poolt ohustas Tšiili väravat taas Stindl, kuid tema kastist sooritatud löögiga sai Johnny Herrera ilusti hakkama.

Tabelis on mõlemal meeskonnal võrdselt neli punkti, kuid parem väravate vahe annab kerge eelise Tšiilile. Viimases voorus mängib Saksamaa Kameruni ja Tšiili Austraaliaga.

Saksamaa - Tšiili 1:1 (1:1)