Kalev võttis kindlalt viimase veerandfinaalkoha (4)

Innar Paal. Foto: Jana Pipar

Tallinna Kalev võttis kindlalt omale Evald Tipneri karikavõistluste viimase veerandfinaalkoha, kui alistas teisipäeva õhtul Lilleküla jalgpallihallis 11:0 rahvaliigas palliva FC Molycorp Silmeti.

Kalevi eest said jala valgeks kuus meest, kellest mitme väravani jõudsid kolm: esimena jõudis kübaratrikini Innar Paal, lisaks sai sama sooritusega hakkama Gregor Wahl. Kaks väravat lõi avapoolajal 0:5 edu haaranud tallinlaste eest Silver Alex Kelder.

Lisaks said protokolli väravalööjana oma nime Mike Kõiv ning vahetusest sekkunud Aleksei Savitski ja Sergei Bilinski.

Veerandfinaalid loositakse uue aasta 28. veebruaril ja peetakse aprilli esimeses pooles. Lisaks Kalevile on sellese staadiumisse jõudnud Tallinna Infonet, Nõmme Kalju, Paide LM, Tartu Tammeka, Viljandi Tulevik (kõik uuel aastal Premium liigas), Kuressaare (uuel aastal Esiliigas) ning Narva United Teisest liigast.