Kalevist tugevdust saanud Vaprus mängis Kuressaarega viiki (3)

Tõnis Vihmoja. Foto: Brit Maria Tael

Tänane päev on halliturniiril näinud juba kaht 1:1 viiki, kui FCI Levadia - Narva Trans kohtumise järel mängisid sama seisu välja ka Pärnu Vaprus ja FC Kuressaare.

Tallinna Kalevist tänaseks kohtumiseks oma ridadesse Karl Anton Sõerde toonud Vaprus jäi esimese veerandtunni järel Elari Valmase penaltist kaotusseisu, aga teise poolaja alguses lõi Tõnis Vihmoja samuti penaltist seisu viiki.

Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare 1:1 (0:1)
59. pen. Tõnis Vihmoja - 16. pen. Elari Valmas

Vaprus: Richard Aland, Henri Hansson, Dmitri Kutsarev, Rasmus Ilves, Magnus Villota, Georg Grahv, Ronaldo Tiismaa, Karl Anton Sõerde, Tõnis Vihmoja, Rauno Tutk, Robin Limberg.
Vahetusest: Andreas Kallaste, Kristen Saarts, Kristofer Kaasik, Reno Mark, Artur Šalda, Rocco Mõtt.

Kuressaare: Ingmar Paplavskis, Mairo Miil, Renno Soosaar, Elari Valmas, Sander Viira, Sander Laht, Märten Opp, Sander Seeman, Karl Ivar Maar, Maarek Suursaar, Mario Stern.
Vahetusest: Eerik Poopuu, Rait Hansen, Georg Sild, Tõnis Koppel, Karmo Paju, Margus Rajaver.