Kalju jäi kordusmängus imest kaugele (0)

Nõmme Kalju mängis kordusmängus Osmanlispori vastu oma võimalused varakult maha ja kaotas 0:2 (kahe mängu kokkuvõttes 0:3).

Eelnevates Euroopa liiga eelringides Trakai ja Haifa Maccabi välja lülitanud Kalju seega esimeseks Eesti klubiks, kes ühel hooajal kolm eurovastast alistab, ei saanud.

Esimese väärtusliku võõrsilvärava lõi Osmanlispor juba neljandal minutil, kui Numa Cürüksu suunas peaga nurgalöögi võrku.

20. minutil oli Kaljul võimalus ka ise kornerist skoorida. Andrei Sidorenkovi tsenderdusest sai kõigepealt peaga löögile Jorge Rodrigues. See blokeeriti, aga pall põrkas ette teisele keskkaitsjale Maximiliano Uggele, kes virutas healt positsioonilt üle.

29. minutil murdis Dzon Delarge seinasööduga Kalju kaitsest läbi ja veeretas palli tahanurka - 0:2.

Osmanlispor ei lubanud kõrge pressinguga Kaljul eriti mängida. Avapoolaja esimeses pooles väga kaitsvalt tegutsenud nõmmekad küll poolaja lõpupoole aktiviseerusid ja andsid äärtelt karistusalasse mõningaid tsenderdusi, kuid need puhastati.

Teisel kolmveerandtunnil tervelt nelja väravat vajanud Kalju ei löönud ühtki, kuigi Artur Valikajev paar korda ohtlikult peaga löögile sai.

Väga lähedal oli hoopis Osmanlispor oma kolmandale tabamusele, kuid Aminu Umar ei tabanud vabana mõnelt meetrilt väravat. Eelviimasel minutil pidi ka Vitali Teleš hea tõrjega Kalju päästma.