Kalju lõi III liiga meeskonnale kaheksa ja sammus edasi (vaata galeriid!) (0)

Täna ainsa Premium liiga klubina Evald Tipneri karikavõistlustel võistlustules olnud Nõmme Kalju võttis suuresti noormängijatele toetudes kerge 8:0 võidu III liigas mängiva FC Lelle üle.

Lelle suutis Kaljut tõrjuda esimesed 12 minutit, misjärel Jevgeni Demidov skoori avas. 28. minutil tegi Demidov seisuks 2:0, misjärel külalismeeskond lagunes ja puhkepausile juba 0:5 kaotusseisus läks. Kõige resultatiivsemaks osutus neli väravat löönud Peeter Klein, veel skoorisid Marcus Suurväli ja Nikolai Mašitšev.

Lisaks alistas täna Esiliiga meeskond Rakvere Tarvas kodus 4:0 III liiga võistkonna Pärnu Poseidoni. Tolles kohtumises avati skoor alles 43. minutil. Esiliigasse kuuluv Flora U21 alistas Esiliiga B meeskonna Viimsi 2:0.

Nõmme Kalju FC - FC Lelle 8:0 (5:0)
13., 28. Jevgeni Demidov, 30. Nikolai Mašitšev, 31., 63., 73., 79. Peeter Klein, 37. Marcus Suurväli

Hoiatus: 49. Rauf-Roman Mikailov
Pealtvaatajaid: 146

Kalju: Pavel Londak, Kermo Pihelgas, Rauf-Roman Mikailov, Henrik Pürg, Trevor Elhi, Deniss Tjapkin, Marcus Suurväli, Nikolai Mašitšev, Arvidas Pankevitšjus, Jevgeni Demidov, Peeter Klein.
Vahetusest: Daaniel Maanas, Dannar Pärtel, Vladislav Zanfirov.

Lelle: Rainer Emberg, Roland Kulli, Kaido Emberg, Eigo Õis, Henry Kaldas, Christer Põder, Märt Meresmaa, Mart Mahoni, Alar Einamaa, Marko Viitla, Mattis Meresmaa.
Vahetusest: Madis Pajula, Martin Hiir, Villu Meresmaa.

Rakvere JK Tarvas - Pärnu JK Poseidon 4:0 (1:0)