Kalju viimase sekundi värav röövis Tammekalt punkti (5)

Premium liiga 5. vooru lõpetas Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka pingeline kohtumine, kus tartlased suutsid kõva kaitsega 92 minutit taga nulli hoida ning siis viimase puutega lõi Trevor Elhi Kalju 1:0 võidule.

18. märtsil kell 15.00 Hiiu kunstmurustaadionil

Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka  1:0 (0:0)
90+3. Trevor Elhi

Väravasöödud: 90+3. Aleksandr Volkov
Hoiatused: 34. Vladimir Avilov - 22. Tauno Tekko, 38. Mihhail Slaštšjov, 85. Kaspar Paur
Mänguolud: 0, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 164
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Denis Petrov

Kalju: Vitali Teleš, Andri Markovitš, Vladimir Avilov, Maximiliano Ugge, Trevor Elhi, Igor Subbotin (76. Aleksandr Volkov), Reginald, Deniss Tjapkin (73. Robert Kirss), Vlasi Sinjavski (58. Nikolai Mašitšev), Liliu, Rimo Hunt.
Varus: Pavel Londak, Martin Mägi, Nikolai Mašitšev, Aleksandr Volkov, Robert Kirss, Jevgeni Demidov, Alex Matthias Tamm.

Tammeka: Karl Johan Pechter, Mihhail Slaštšjov, Akim Sairinen, Silver Grauberg, Kevin Anderson (46. Martin Jõgi), Reio Laabus, Tauno Tekko, Sander Kapper (66. Mihkel Järviste), Andre Paju, Kaspar Paur, Tristan Koskor.
Varus: Karl Vaabel, Martin Jõgi, Daaniel Maanas, Temari Nuuma, Mihkel Järviste, Kennet Jädal, Mart Paul Preiman.

LIVE-ülekanne:

S   •
Magus lutt ;-)
kahju tartu poistest...   •
....võitlesid kuni täpselt viimase sekundini ja siis kukkus ikkagi pall väravasse. Valus peks. :)
korras   •
nii kaua ,kuni Tartu linn ei suuda profimeeskonda üleval pidada ei ole mul neist kahju karvavõrdki. Kalju võtti tugevama jõuga ,,mis neile kuulub.
@korras   •
No mis kahju juttu sina ka rääkima peaksid? Kalju ilmselgelt ei väärinud seda võitu ja viik oleks aus tulemus olnud. Kui Kalju sugune meeskond ei suuda terve mängu jooksul Tammekale ära lüüa, siis pole seda võitu ka väärt. Seevastu oli Tammekal 3 täitsa suurepärast võimalust, aga kui ei löö ise, siis lüüakse sulle ja Tammeka näitas, et väga hästi suudavad Kaljut VAIMSELT domineerida. Esimesel poolajal suudeti isegi oma mängu peale suruda, teine poolaeg oli nagu oli.
Tööd @korras   •
Pole mõtet iniseda. Võitis kes pidi. Kurb muidugi, et ainult 1:0, aga 3 punkti tabelis. Polnud lihtsalt Kalju päev. Lõpp hea - kõik hea.