Kane ja Tottenham lõpetasid neljamängulise võiduta seeria väravasajuga (0)

Inglismaa kõrgliiga 16. voorus hävitas Tottenham skooriga 5:1 Stoke City. Burnley meeskond sõuab jõudsasti tippkonkurentsi suunas, Crystal Palace oli lähedal hooaja kolmandale võidule.

Stoke jäi 21. minutil Ryan Shawcrossi omaväravast kaotusseisu, kuid minimaalne eduseis püsis Tottenhamil 53. minutini. Seejärel saadi oma püss paukuma ja värava sai kirja Heung-Min Son ning kahel korral kõmmutas palli võrku Harry Kane.

Kirsiks tordil oli Christian Erikseni tabamus 74. minutil, kuigi viimane sõna jäi külalistele, sest Shawcross suutis kümmekond minutit enne lõppu mänguvahendi õigesse väravasse ka saata. Tottenham lõpetas tänasega nelja mängu pikkuse võiduta seeria Premier League'is.

Head minekut näitab Burnley, kui oldi Scott Arfieldi väravast 1:0 üle Watfordist ja sellega tõusti tabelis seitsmendaks, ühele pulgale Tottenhamiga, ning ajutiselt ka Londoni Arsenaliga.

Punasel laternal Crystal Palace'il oli suur võimalus noppida kolm punkti Swansea City vastu, kuid Christian Benteke ei suutnud kolmandal üleminutil penaltit realiseerida.

Päeva viimases mängus kohutb Newcastle United koduväljakul Leicester Cityga.

Tottenham Hotspur - Stoke City 5:1 (1:0)
21. ov. Ryan Shawcross, 53. Heung-Min Son, 54., 65. Harry Kane, 74. Christian Eriksen - 80. Ryan Shawcross

Burney - Watford 1:0 (1:0)