Kolmik jätkab Venemaal täiseduga, võiduarve avas ka tiitlikaitsja (0)

Venemaa kõrgliigas jätkavad kolme vooru järel üheksa punktiga Peterburi Zenit, Moskva Lokomotiv ja Groznõi Ahmat.

Nii Ahmat kui ka Lokomotiv pidid kolme punkti nimel tõsiselt higistama. Mullune karikavõitja Lokomotiv lõi mõne aasta taguse rikkurklubi Mahhatškala Anži vastu ainsa värava 81. minutil, kui täpne oli  Inglismaa kõrgliigaski ligi 40 mängu pallinud Portugali poolkaitsja Manuel Fernandes.

Samuti otsustas mängu saatuse viimase kümne minutiga Tšetšeenia esindusklubi Groznõi Ahmat. Nemad läksid Moskva Dinamo vastu juhtima 80. minutil ning kolm minutit hiljem lisas kodumeeskond teisegi värava.

Skooriliselt kergelt ei tulnud võit ka Roberto Mancini juhendatava Peterburi Zeniti jaoks. Kohtumises Tosno vastu piisas neile Aleksandr Kokorini 10. minuti väravast.

Eelmise hooaja meister Moskva Spartak sai kahe viigi kõrvale lõpuks esimese võidu, kui tänu tugevale avapoolaja lõpule oldi üle Krasnodarist. 8400 kilomeetri kaugusel Habarovskis sai 2:0 võidu ka teine Moskva gigant CSKA.

Kui tipus on kolm meeskonda täiseduga, siis tabeli põhjas jätkavad kolm meeskonda null punkti ja null väravaga. Uustulnukate Tosno ja SKA-Habarovski kõrval on hooaja algus äärmiselt keeruliseks osutunud Konstantin Vassiljevi endise tööandja Permi Amkari jaoks.

Moskva CSKA - FK SKA-Habarovsk 2:0 (2:0)