Kölni raske elu kodus: Arsenali skalp tuli enne kui mõne liigakaaslase oma (2)

Hiljuti Euroopa liigas Arsenali alistanud Köln sai lõpuks ometi esimese võidu ka Bundesligas, kui kodus alistati 1:0 Wolfsburg.

Peamiselt kontrarünnakutele keskendunud Köln tegi 38-62 pallivaldamise juures koguni kaks korda rohkem, aga ära löödi neist vaid üks. Christian Clemens avanes Wolfsburgi kaitsjate vahelt osavalt värava ette ning rammis palli ristnurka.

Samal ajal sai võimsa individuaalse sõuga hakkama Ragnar Klavani endine klubikaaslane Augsburgi päevilt ehk Alfred Finnbogason. Juba esimesel minutil Augsburgi juhtima viinud islandlase pingutusest hoolimata jäi meeskond 90 minuti järel 1:3 kaotusseisu.

Seepeale ärkas ta taas üles ja tõi veel viigi majja, kuid võiduks sellest ei piisanud ning nii jäädakse tabelis üheksandaks, vahetult Dortmundi selja taha.

Köln - Wolfsburg 1:0 (0:0)