Kuressaare sai karikas 12:0 võidu (0)

Evald Tipneri karikavõistluste esimeses 1/32-finaalis sai suure võidu FC Kuressaare, kui 12:0 alistati Kadrina SK Moe.

Neljanda liiga põhja/ida piirkonnas palliv Kadrina suutis esimesel poolajal esiliigas mängivale Kuressaarele küllaltki hästi vastu saada, kui kaotati kõigest 0:3.

Teisel poolajal võttis Kuressaare tänu Maarek Suursaare ja Mario Sterni väravatele siiski kindla 12:0 võidu. Suursaar sai oma nimele kokku koguni seitse väravat.

Järgmine karikamäng peetakse juba homme.

FC Kuressaare - Kadrina SK Moe 12:0 (3:0)
14., 58., 85. Mario Stern, 32., 36., 56., 57., 63., 83., 88. Maarek Suursaar, 81. pen. Karmo Paju, 87. Sander Laht

Hoiatused: 78. Maarek Suursaar
Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.